به شرکت New York Casas خوش آمدید

کارگزاری بین المللی املاک و مستغلات

ما تیمی از متخصصان املاک و مستغلات چند زبانه در شهر نیویورک هستیم. ما در مورد مجموعه های مالکیت مشترک(condominium) و چند خانواده ای در محله های Manhattan, Brooklyn و Long Island City تخصص داریم. ما نه تنها به زبان شما صحبت می کنیم، بلکه گزاره(پیشنهاد) منحصر به فردی را که املاک و مستغلات نیویورک به جامعه جهانی ارائه می دهد را نیز می فهمیم.

ما با زبان شما صحبت می کنیم:

USA flag Germany flag Spain flag France flag Italy flag Brazil flag China flag Taiwan flag Japan flag Korean flag Indonesia flag Turkey flag

India  flag Russia flag Vietnam Flag Philippines Flag Thailand Flag Sweden Flag The Netherlands Flag Malaysia Flag Israel Flag Iran Flag Greece Flag Denmark Flag Morocco Flag

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

معاملات اخیر در شرکت New York Casas

اطلاعات برای خریداران خارجی

جستجوی ملک

خریدارها و و اجاره کننده ها که با شرکت New York Casas کار میکنند، به طور خودکار به تیمی از متخصصان محلی متصل می شود، که به دلیل درستی و سطح استثنایی خدماتشان در محله هایشان شناخته می شوند.

کار کردن با ایجنت های ما، برایخریدارها و و اجاره کننده های آینده نگر، امکان دسترسی به دانش جامع در مورد بازار املاک و مستغلات شهر نیویورک را فراهم میکند، که این دسترسی به آنها امکان می دهد گزینه ها و فرصت هایی را که در حال حاضر وجود دارد به بهترین وجه با معیارها و بودجه مناسب خود تطبیق داده و به طور کامل درک کنند.

لیست املاک

فروشندگان و صاحبخانه ها چندین مزیت قانع کننده از شبکه کاری New York Casas دریافت می کنند.

اول، در بازاری که به طور فزاینده ای در حال جهانی شدن است، ما بیشترین تعداد خریدار و مستاجر واجد شرایط در هرجای دنیا که باشند را به شما ارائه می کنیم و به شما این امکان را می دهیم که با سریع ترین و مطلوب ترین قیمت، ملک خود را اجاره دهید یا بفروشید.

دوم، ما در تلاش هستیم تا جزئیات هر مرحله از فرآیند را برای مشتریان خود توضیح دهیم تا هر دفعه معامله ای صاف و موفق صورت پذیرد.

مدیریت املاک

راه حل های مدیریت املاک ما بصورت اختصاصی ساخته شده است تا به صاحبان آپارتمان های مسکونی در شهر نیویورک کمک کند تا خالی ماندن ملکشان و هزینه های عملیاتی خود را به حداقل برسانند. ما اطمینان می دهیم که آپارتمان در هنگام اجاره داده شدن از وضعیت بهینه ای برخوردار است و به محض انتخاب یک مستاجر واجد شرایط، آماده مستقر شدن است.

موارد اضطراری و مسائل مربوط به نگهداری از ملک می تواند در هر زمان، روز یا شب بروز کند. کارمندان متخصص مدیریتی ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس هستند.

نظر مشتریان ما در مورد همکاری با ما

5 review stars

Arne Bartelsman

ما در همکاری با NY Casas تجربه عالی داشتیم. آنها نشان دادند که به خوبی بازار املاک و مستغلات نیویورک و همچنین ترجیحات و خواسته های سایر فرهنگ ها را درک می کنند. در حالی که می ترسیدیم پیدا کردن آپارتمان مدت زمان زیادی طول بکشد، اما ما یک آپارتمان عالی در زمانی کوتاه پیدا کردیم. بنابراین در کل تجربه بی نظیری را داشتیم!

Arne Bartelsman
Eugene Lee

توصیه کردن شرکتی بهتر از آنها بسیار سخت است. ما ابتدا با New York Casas به عنوان واسطه فروش آپارتمان کاندویی (condo)که خریداری کردیم، ملاقات کردیم. تحت تأثیر کارآیی و اهمیتی که آنها میداند، قرار گرفتیم، هنگامی که به طور ناگهانی باید جا به جا می شدیم، از آنها خواستیم تا به ما در اجاره دادن همان آپارتمان کمک کنند. تعداد معدودی از افراد وجود دارند که مانند عوامل New York Casas، مصر و مقاوم، با دانش و باهوش، مهربان و راه حل محور باشند.

Eugene Lee
Voila Bebe Shop

من و همسرم دوست داریم شرکت New York Casas را به عنوان یک کارگزار عالی املاک به بقیه توصیه کنیم. آنها نه تنها شنوندگان و متخصصان خوبی هستند بلکه همه مکانهای عالی برای زندگی در منهتن را به خوبی می شناسند. 100٪ توصیه می شود.

Voila Bebe Shop