Central Park New York Casas Office

درباره ما

بیایید خانه رویایی شما را در شهر نیویورک پیدا کنیم!

درباره ما

شرکت New York Casas,Ltd در سال 2012 تاسیس شد هنگامی که Philip Hordijk تجربه کارآفرینی بین المللی خود را به بازار املاک و مستغلات نیویورک متصل کرد. با توجه به اینکه بیش از 20٪ از خریداران در منهتن خارجی هستند، در آن زمان جایی وجود نداشت که بتوانند در آن فرد حرفه ای را پیدا کنند که به زبان خودشان به آنها مشاوره دهد.

شرکت New York Casas,Ltd اکنون بهترین کارگزاری آنلاین املاک و مستغلات برای اتباع خارجی برای خرید، مدیریت و فروش املاک خود در شهر نیویورک محسوب میشود. شرکت New York Casas با رشد 100 درصدی در سال، در حال تبدیل شدن به مرجع برتر املاک و مستغلات بین المللی در شهر نیویورک است.

تیم ما متشکل از کارگزاران املاک و مستغلات از تمامی 6 قاره است، که همه آنها حداقل 5 سال است که در نیویورک زندگی می کنند و به چند زبان صحبت می کنند. ما خدمات برجسته، بالاترین سطح اعتماد و یک رویکرد شخصی سازی شده برای هر کاری که انجام می‌دهیم را ارج می‌نهیم.

ما به خواسته های شما اهمیت میدهیم

شما به افرادی نیاز دارید که همه جای شهر نیویورک را به خوبی بشناسند، و واقعاً شما و اهداف شما برای آنها مهم باشد و به آن اهمیت بدهند، و فرقی نداشته باشد که شما سرمایه گذار ملک و یا صاحب خانه هستید.

آنچه را که برای کمک به شما

در یافتن و/یا مدیریت خانه و سرمایه گذاری املاک در شهر نیویورک نیاز باشد، انجام می دهیم.

ما به حرف ها و نیازهای شما گوش می دهیم

مشاوره املاک و مستغلات تجارت و شغل مردم است. بنابراین ما ابتدا به نیازهای شما گوش میدهیم و شما را به مکان های مناسب برای شما می بریم.

ما خدمات بی نظیری ارائه می دهیم

ما خدمات فوق العاده و برجسته ای را ارائه میدهیم و وقت شما را هدر نمی دهیم.

ما باهمدیگر کار میکنیم

ما یک شرکت سرمایه‌گذاری مشترک، متخصص در املاک و مستغلات هستیم که هر کدام از ما در یکی از محلات خاص شهر نیویورک تخصص داریم.

ما به زبان شما را صحبت می کنیم

ما به زبان شما صحبت می کنیم و می دانیم که چگونه در نیویورک زندگی خوبی داشته باشیم.

آپارتمان های فروشی
خانه های فروشی
قیمت فروش متوسط
قیمت اجاره متوسط

پس دادن(ادای دین)

شرکت New York Casas از مشتریان و سفیران خود سپاسگزار است و مایل است دین خود را با اهدا 10٪ از سود خود به خیریه مورد نظر مشتری، پرداخت کند. ما هر سال به ده ها موسسه خیریه جدید در سراسر جهان پول اهدا می کنیم، بنابراین می توانیم واقعاً بگوییم تجارت ما تأثیر جهانی دارد. این ها موسسات خیریه ای هستند که ما در حال حاضر از آنها پشتیبانی می کنیم:

tatama charity logoMadison Square charity logoDoctors without borders charity logo
lar dos velhinhos logoThe Citizens Foundation logoMercy for Animals logo
St Judes Childrens Hospital logoDirect Relief NGO logoThe White Helmets NGO logo
Jewish Center logoUnlikely Heroes NGO logoK Space Miami Logo
Amigos Agye LogoNew Docta LogoBrazil Foundation Logo