ברוכים הבאים ל-New York Casas

מתווך נדל"ן בינלאומי

אנחנו צוות של אנשי מקצוע רב לשוניים בתחום הנדל"ן בעיר ניו יורק. אנחנו מתמחים בשווקי הדירות של מנהטן, ברוקלין ולונג איילנד סיטי. אנחנו לא רק דוברים את השפה שלך, אנחנו מבינים את ההצעה הייחודית שנדל"ן בניו יורק מציע לקהילה הבינלאומית.

אנחנו מדברים בשפה שלך:

USA flag Germany flag Spain flag France flag Italy flag Brazil flag China flag Taiwan flag Japan flag Korean flag Indonesia flag Turkey flag

India  flag Russia flag Vietnam Flag Philippines Flag Thailand Flag Sweden Flag The Netherlands Flag Malaysia Flag Israel Flag Iran Flag Greece Flag Denmark Flag Morocco Flag

איך נוכל לעזור לך?

העסקאות האחרונות של New York Casas

מידע לרוכשים בינלאומיים

חיפוש נכסים

קונים וגם שוכרים העובדים עם New York Casas מצוותים אוטומטית לצוות של מומחים מקומיים, הידועים בשכונותיהם בשל יושרם ורמת השירות יוצאת הדופן שלהם.

בעבודה עם הסוכנים שלנו רוכשים and ושוכרים פוטנציאליים מקבלים גישה לידע מקיף בשוק הנדל"ן בעיר ניו יורק, המאפשר להם להבין היטב את האפשרויות וההזדמנויות המוצעות כיום, המתאימות ביותר לקריטריונים ולתקציב שלהם.

רשומות נכסים

מוכרים ובעלי בתים מקבלים מספר יתרונות משכנעים מצוות New York Casas.

ראשית, בשוק ההופך יותר ויותר גלובלי, אנחנו מספקים חשיפה מקסימלית עבור הנכסים שלך לקונים ושוכרים רלוונטיים בכל מקום בעולם, ומאפשרים לך למכור או להשכיר בצורה המהירה ביותר ובמחיר הנוח ביותר.

שנית, אנחנו שואפים להסביר את הפרטים של כל שלב בתהליך בפני לקוחותינו בכדי להבטיח עסקה חלקה ומוצלחת בכל פעם.

ניהול נכסים

פתרונות ניהול הנכסים שלנו מותאמים במיוחד כדי לסייע לבעלי דירות מגורים בעיר ניו יורק למזער את הוצאות התפעול ואת הנכסים הפנויים שלהם. אנחנו מבטיחים שהדירה שלך מוצגת באופן אופטימלי בזמן שהיא בשוק, והיא מוכנה למעבר ברגע שנבחר דייר מתאים.

מקרי חירום ובעיות תחזוקה יכולים להיווצר בכל עת, ביום או בלילה. צוות אנשי ההנהלה שלנו זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מה הלקוחות שלנו אומרים

5 review stars

Arne Bartelsman

הייתה לנו חוויה נהדרת עם New York Casas. הם הוכיחו שהם מבינים את שוק הנדל"ן בניו יורק, אך גם את ההעדפות והרצונות של תרבויות אחרות. מצאנו דירה נהדרת בזמן קצר למרות שחששנו שזה עלול לקחת זמן רב. אז בסך הכול, חוויה מושלמת!

Arne Bartelsman
Eugene Lee

קשה לתת המלצה חמה יותר. פגשנו לראשונה את New York Casas כמתווכים שמכרו את הדירה שקנינו. היעילות והטיפול שלהם במשפחה המוכרת הרשימו אותנו, וביקשנו מהם לעזור לנו להשכיר את הדירה שלנו כשנאלצנו לעבור לפתע. לא הרבה אנשים מסוגלים גם להתעקש, גם להיות בעלי ידע, גם להיות אדיבים ולחתור לפתרונות, כמו הסוכנים של New York Casas.

Eugene Lee
Voila Bebe Shop

בעלי ואני רוצים להמליץ על New York Casas כמתווכי נדל"ן מצוינים. הם לא רק יודעים להקשיב ואנשי מקצוע, אלא גם מכירים היטב את כל המקומות הטובים ביותר לחיות בהם במנהטן. 100% מומלץ.

Voila Bebe Shop