Central Park New York Casas Office

Gizlilik Açıklaması

//

Bilgiler talep ettiğinizde, uygun yanıt vermek için adınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel olarak tanımlanabilecek bazı bilgilere ihtiyacımız olabilir. New York Casas Ltd., kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman üçüncü taraflara satmayacak, ticaret yapmayacak veya kiraya vermeyecektir. New York Casas Ltd. müşterilerimiz, satışlarımız, trafik modellerimiz ve ilgili site bilgilerimiz hakkında saygın üçüncü parti satıcılara yönelik toplam istatistikleri sağlayabilir, ancak bu istatistikler kişisel olarak tanımlayıcı hiçbir bilgiyi içermez. Kişisel bilgiler aşağıdaki amaçlarla kullanılır:

  1. Hizmetlerimizi, özelliklerini ve içeriğini sağlamak ve geliştirmek;
  2. Hizmetlerimizi ve hesabınızı kullanımınızı yönetmek;
  3. Kullanıcıların bu Web Sitesinden keyif almalarını ve kolayca gezmelerini sağlamak;
  4. ihtiyaçlarınızı ve çıkarlarınızı daha iyi anlamak;
  5. Talepleri yerine getirmek için;
  6. deneyiminizi kişiselleştirmek;
  7. Hizmet duyuruları yapmak; ve
  8. Bültenler, pazarlama veya tanıtım materyalleri ve ilgili hizmetler ile ilgili diğer bilgiler dahil olmak üzere size yararlı veya ilginç bulabileceğine inandığımız, tarafımızdan veya üçüncü taraflardan gelen daha fazla bilgi ve teklif sunmak.
Herhangi bir zamanda, artık bu tür bir iletişim almak istemediğinize karar verirseniz, lütfen herhangi bir iletişimde sağlanan abonelikten çıkarma talimatlarını izleyin.

//

Web Sitesini 18 yaşından küçük kişilere yönlendirmiyoruz ve Siteyi kullanmadan önce tüm kullanıcıların uygun yaşta olmasını sağlamalarını rica ediyoruz. Buna göre, Web Sitesinde kişisel olarak 18 yaşın altındaki kişileri tanıma veya diğer bilgileri bilinçli olarak toplamamakta veya sürdürmemektedir. Bir ebeveyni veya vasisi, çocuğunun bize izin almadan kişisel bilgiler vermiş olduğunun farkına varırsa, contact info@nycasas.com'a başvurmalıdır. 18 yaşından küçük bir çocuğun bize kişisel bilgiler verdiğini fark edersek, bu bilgileri dosyalarımızdan silecektir. 18 yaşından küçük bir çocuk Web Sitesini kullanmak isterse, bunu yalnızca bir ebeveynin veya vasinin izniyle yapabilir.

//

Web sitemizi kullanarak, New York Casas Ltd. ve bağlı şirketleri tarafından bu bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada göndereceğiz; böylece hangi bilgileri toplayacağımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi şartlar altında ifşa ettiğimizin farkındasın.