New York Casas'a hoş geldiniz

Uluslararası Emlak Komisyoncusu

New York City'de çok dilli gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Manhattan, Brooklyn ve Long Island Şehri'nin mülkiyetinde ve çok amaçlı pazarlarında uzmanlaşmaktayız. Sadece dilinizi konuşmamakla kalmaz, New York Gayrimenkul'ün uluslararası topluma sunduğu benzersiz teklifi anlıyoruz.

Dilinizi konuşuyoruz:

USA flag Germany flag Spain flag France flag Italy flag Brazil flag China flag Taiwan flag Japan flag Korean flag Indonesia flag Turkey flag

India  flag Russia flag Vietnam Flag Philippines Flag Thailand Flag Sweden Flag The Netherlands Flag Malaysia Flag Israel Flag Iran Flag Greece Flag Denmark Flag Morocco Flag

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

New York Casas son satışları

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Emlak Arama

New York Casas ile çalışan alıcılar ve kiralayanlar, mahallelerinde tamamı ve verdikleri olağanüstü hizmet düzeyi nedeniyle bilinen yerel uzmanlardan oluşan bir ekibe otomatik olarak bağlanır.

Temsilcilerimizle çalışarak, potansiyel alıcılar ve kiralayanlar ölçütlerine ve bütçelerine uygun, şu anda sunulan seçenekler ve fırsatları tam olarak anlayabilmelerine olanak tanıyan kapsamlı ve güncel New York emlak piyasası bilgilerine erişebilir.

Emlak Listeleme

Satıcılar ve ev sahipleri, New York Casas ağından birkaç cazip avantaja sahiptirler.

Öncelikle gittikçe artan bir şekilde globalleşen bir pazarda, listeleriniz için maksimum pozlama sağlayarak, nerede olursa olsun, nitelikli alıcılara ve kiracılara ulaşarak, en uygun satış veya kira fiyatını elde etmenize izin veriyoruz.

İkincisi, müşterilerimize sürecin her adımını anlatmakta çok şeffaf davrandıklarından kendileri için en iyi anlaşmayı yaptıklarını biliyorlar.

Mülkiyet yönetimi

Mülkiyet yönetimi çözümlerimiz, apartman duruşlarını ve işletme giderlerini en aza indirgemek için New York'taki konut dairelerine sahip olanlara yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmıştır. Kira pazarındayken dairenizin en uygun duruma gelmesini sağlayın ve bir kiracı seçildikten sonra hazır bulundurun.

Acil durumlar ve bakım sorunları gece veya gündüz herhangi bir zamanda ortaya çıkabilir. Yönetim uzmanları personelimiz haftada 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Müşterilerimiz ne diyor

5 review stars

Arne Bartelsman

We had a great experience with NY Casas. They showed they both understands the New York real estate market but also the preferences and wishes from other cultures. We found a great apartment in little time even though we were afraid this might take a long time. So all in all a perfect experience!

Arne Bartelsman
Eugene Lee

Hard to give a higher recommendation. We first met New York Casas as the broker selling the condo we bought. Impressed by their efficiency and care of the selling family, we asked them to help us rent our condo when we had to suddenly move. There are few people who balance being persistent, knowledgeable, kind, and solutions-oriented like the agents New York Casas.

Eugene Lee
Voila Bebe Shop

My husband and I would like to recommend New York Casas as an excellent real state broker. They are not only great listeners and professionals but also knows very well all great places to live in Manhattan. 100% recommendable.

Voila Bebe Shop