New York Casas'a hoş geldiniz

Uluslararası Emlak Komisyoncusu

New York City'de çok dilli gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Manhattan, Brooklyn ve Long Island Şehri'nin mülkiyetinde ve çok amaçlı pazarlarında uzmanlaşmaktayız. Sadece dilinizi konuşmamakla kalmaz, New York Gayrimenkul'ün uluslararası topluma sunduğu benzersiz teklifi anlıyoruz.

USA flag Germany flag Spain flag France flag Italy flag Brazil flag China flag Taiwan flag Japan flag Korean flag Indonesia flag Turkey flag India  flag Russia flag

New York Real Estate Broker

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Email: info@nycasas.com.

Yabancı alıcılar için bilgi

Emlak Arama

New York Casas ile çalışan alıcılar ve kiralayanlar, mahallelerinde tamamı ve verdikleri olağanüstü hizmet düzeyi nedeniyle bilinen yerel uzmanlardan oluşan bir ekibe otomatik olarak bağlanır.

Temsilcilerimizle çalışarak, potansiyel alıcılar ve kiralayanlar ölçütlerine ve bütçelerine uygun, şu anda sunulan seçenekler ve fırsatları tam olarak anlayabilmelerine olanak tanıyan kapsamlı ve güncel New York emlak piyasası bilgilerine erişebilir.

Emlak Listeleme

Satıcılar ve ev sahipleri, New York Casas ağından birkaç cazip avantaja sahiptirler.

Öncelikle gittikçe artan bir şekilde globalleşen bir pazarda, listeleriniz için maksimum pozlama sağlayarak, nerede olursa olsun, nitelikli alıcılara ve kiracılara ulaşarak, en uygun satış veya kira fiyatını elde etmenize izin veriyoruz.

İkincisi, müşterilerimize sürecin her adımını anlatmakta çok şeffaf davrandıklarından kendileri için en iyi anlaşmayı yaptıklarını biliyorlar.

Mülkiyet yönetimi

Mülkiyet yönetimi çözümlerimiz, apartman duruşlarını ve işletme giderlerini en aza indirgemek için New York'taki konut dairelerine sahip olanlara yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmıştır. Kira pazarındayken dairenizin en uygun duruma gelmesini sağlayın ve bir kiracı seçildikten sonra hazır bulundurun.

Acil durumlar ve bakım sorunları gece veya gündüz herhangi bir zamanda ortaya çıkabilir. Yönetim uzmanları personelimiz haftada 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Temas